TWORZYWA TECHNICZNE

Nasi partnerzy


Nowość

Voltadur G11 - płyta szkło-epoksydowa zgodna z EPGC203 w klasie izolacji F 155oC.
O wysokich parametrach elektroizolacyjnych i mechanicznych.


Już w sprzedaży!

Obrabiamy tworzywa techniczne

Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym obejmującym nowoczesne frezarki numeryczne CNC wyposażone w agregaty tnące i wiercące (4 osie).


Inbeha CNC

Maksymalna długość obrabianego elementu przy 1 mocowaniu: 3000 mm

Maksymalna szerokość obrabianego elementu: 1500 mm

Zakres pracy w osi Z (wysokość): 500 mm


Cięcie elementów odbywa się na urządzeniach CNC lub na pile panelowej sterowanej numerycznie wyposażonej w opcję optymalizacji rozkrojów.

Wysoką wydajność oraz optymalizację kosztów uzyskujemy poprzez zastosowanie rónorodnych, wyspecjalizowanych programów do generowania ścieżki NC. 

Licencje na posiadane przez nas oprogramowanie obejmują płynną obróbkę w 3 osiach, optymalizację rozkrojów elementów krzywoliniowych, zagnieżdżanie elementów w innych itp.


Kontrola jakości

W celu zapewnienia wysokiej jakości gotowe produkty kontrolowane są na stanowisku pomiarowym wyposażonym w przyrządy pomiarowe produkcji MAHR GmbH. Dokładność pomiarów rzędu do 0,005 mm. Urządzenia pomiarowe posiadają stosowne świadectwa kalibracji.

PL / EN / DE

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Kontakt


tel. +48 32 723 11 92

         +48 32 723 11 93


fax + 48 32 790 40 38e-mail:biuro@inbeha.com


więcej>>


Nowa siedziba

W ubiegłym roku nasza firma przeniosła się do nowej siedziby w Orzeszu. Dysponujemy nowoczesną halą produkcyjną z parkiem maszynowym oraz większym zapleczem logistycznym.


DOJAZD