TWORZYWA TECHNICZNE

Nasi partnerzy


Nowość

Voltadur G11 - płyta szkło-epoksydowa zgodna z EPGC203 w klasie izolacji F 155oC.
O wysokich parametrach elektroizolacyjnych i mechanicznych.


Już w sprzedaży!

Biuro Handlowe INBEHA

Nasza firma istnieje od 1992 roku i od początku istnienia jej działalność wiązała się z branżą elektorenergetyczną. Początkowo zajmowaliśmy się tylko sprzedażą gotowych urządzeń oraz materiałów elektroizolacyjnych. Na bazie zdobytego doświadczenia i wsparcia naszych kluczowych partnerów biznesowych, od 2008 roku rozwijamy działalność w zakresie obróbki tworzyw technicznych. 


Od maja 2013 posiadamy nową siedzibę zlokalizowaną w Orzeszu. Dysponujemy nowoczesną halą produkcyjną z parkiem maszynowym oraz większym zapleczem logistycznym.


Specjalizujemy się w dystrybucji oraz obróbce duroplastów, w szczególności płyt epoksydowych, TSE-2, TSE-3, TSE-6, FR4, EP GC 201, EP GC 203, EP GC 308, HM34, Voltadur, Isoval poliestrowych, GPO-3, Delmat, Vetronit, tekstolit,  Durostone i innych. 

Wszystkie oferowane materiały są zgodne z EN 60893/61212 DIN 7735 Nema, czołowych europejskich producentów, dostępne bezpośrednio z naszego magazynu.

Nasz cel by dostarczać możliwie najlepszy produkt po przystępnej cenie osiągamy przy współpracy naszych wieloletnich dostawców chling Engineering Plastics oraz Isovolta AG.


Rozwijany nieustannie park maszynowy umożliwia nam dostarczanie elementów o wysokiej jakości, zapewnia ciągłości dostaw i pozwala dotrzymywać krótkich terminów realizacji zarówno dużych serii jak i pojedynczych produktów.

Oferujemy pełne wsparcie i doradctwo techniczne na etapach doboru materiału, projektowaniu, wykonaniu prototypów, aż do wykonania serii produkcyjnych.

Dysponujemy certyfikowanym i kalibrowanym sprzętem pomiarowym, umożlwiającym właściwą kontrolę jakościową i zachowanie wymaganych tolerancji wymiarów.

Jako sprawdzony partner w branży obróbki tworzyw obsługujemy renomowane firmy w Polsce oraz koncerny międzynarodowe.


PL / EN / DE

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Kontakt


tel. +48 32 723 11 92

         +48 32 723 11 93


fax + 48 32 790 40 38e-mail:biuro@inbeha.com


więcej>>


Nowa siedziba

W ubiegłym roku nasza firma przeniosła się do nowej siedziby w Orzeszu. Dysponujemy nowoczesną halą produkcyjną z parkiem maszynowym oraz większym zapleczem logistycznym.


DOJAZD